Pozdravljeni,

S strani VeGeC Občine Hoče – Slivnica vas obveščamo, da bomo v času zimskih počitnic  za otroke 1., 2. in 3. razreda  izvedli delavnico  Zabavno in (p)olikano za mizo. Delavnica bo potekala 26.02.2020 od 8.00 do 14.00  v prostorih VeGeC Občine Hoče – Slivnica na lokaciji Rogoška cesta 60 v Rogozi.

Delavnica bo sestavljena iz teorije in veliko praktičnih vaj. Namenjena je otrokom I. triletja. Otroci bodo sami preizkušali slišano in se učili o pomenu kulturnega vedenja za mizo. Skozi igre vlog in različne zabavne naloge bo osvojeno znanje postalo njihov trajen spomin in neprecenljiva popotnica za življenje. Delavnico bo izvajala vodja Akademije vrednot,  Simona Lečnik Očko, mag. mednarodnih in diplomatskih študij.

VABILO – ZABAVNO IN (P)OLIKANO ZA MIZO: priloga

PRIJAVNICA ZA DELAVNICO: priloga

Za medsebojno sodelovanje se zahvaljujemo.

Lep pozdrav.

Veronika Tonejc Administrator V.

e: veronika.tonejc@hoce-slivnica.si

t: +386 (02) 616 53 20; m: +386 (0) 30 465 270