Spoštovani starši,

čas je, da pričnemo z načrtovanjem obveznih izbirnih predmetov, neobveznih  izbirnih predmetov in fakultativnega pouka v naslednjem šolskem letu. Zaradi trenutne situacije bomo predstavitve OIP, NIP in fakultativnega pouka  opravili elektronsko.

V povezavah najdete informacije o:

obveznih izbirnih predmetih (za učence letošnjega 6., 7. in 8. razreda)

neobveznem izbirnem predmetu (nemščina) za učence letošnjega 3., 4. in 5. razreda)

neobveznem izbirnem predmetu (francoščina) za učence letošnjega 6., 7. in 8. razreda

fakultativnem pouku nemščine za učence letošnjega 2. razreda

fakultativnem pouku računalništva za učence letošnjega 3., 4. in 5. razreda.

Prosim vas, da z otrokom  predstavitve pregledate in se z njim pogovorite o njegovih željah.

Če boste imeli kakršnokoli vprašanje o vsebini ponujenih predmetov, kontaktirajte po e-pošti učitelje izvajalce. Če pa imate vprašanje o organizaciji teh predmetov, napišite sporočilo  na e-naslov: darja.vantur@guest.arnes.si.

Po elektronski poti bomo v mesecu maju izvedli tudi prijave. Pred pričetkom postopka zbiranja prijav vam bomo pravočasno posredovali natančna navodila.

Lepo vas pozdravljamo.

Alojz Velički, ravnatelj