Spoštovani starši in otroci!

Srečno, zdravo in uspešno leto 2021 vam želim ter čim več novih bralnih izkušenj.

Sporočam, da še vedno poteka izposoja gradiva, kot je bilo objavljeno v mesecu decembru.

Knjige naročite na mojo elektronsko pošto: lidija.mazgan@os-hoce.si. Lahko zapišete točno določen naslov knjige in avtorja ali pa vam pripravim ustrezno literaturo po mojem izboru.

Na centralni šoli lahko knjige prevzamete vsak dan med 12.00 in 14.00, in sicer na glavnem vhodu pri informatorki. Naročilo mora biti oddano do 11.00 (v sredo do 10.00), da lahko knjige dvignete še isti dan, sicer vas bodo čakale naslednji dan.

Na podružnični šoli poteka izposoja enkrat tedensko, in sicer vsako sredo od 12.00 do 13.00. Knjige izročam pri stranskem vhodu pri kuhinji.

Pomembno: Po knjige pride le zdrava oseba, ki upošteva vse predpise NIJZ! Knjige lahko vrnete v škatlo, ki bo pred vhodnimi vrati ali pa jih boste učenci vrnili, ko boste spet na šoli.

Vljudno vabljeni k izposoji knjig.

Lepo vas pozdravljam.

Lidija Mazgan, knjižničarka