E-knjiga

Letošnje šolsko leto je v okviru projekta Ljubljana svetovna prestolnica knjige razglašeno za Šolsko leto knjige, v letu 2011 pa praznujemo dve pomembni obletnici: 70. obletnico upora proti okupatorju in 20. obletnico neodvisnosti države.

Vse troje bomo v šolskem prostoru obeležili s projektom: E – knjiga: Stisni roko v pest!, pri katerem poleg Ministrstva za šolstvo in šport sodeluje tudi Zavod RS za šolstvo.

Naša šola se je na projekt tudi prijavila in nastala je e – knjiga z naslovom: HOLOKAVST – NAJHUJŠI ZLOČIN 20. STOLETJA. Sodelovali so učenci 7., 8. in 9. razredov ter trije mentorji. Vzemite si čas in si knjigo tudi preberite.

Povezava