Učitelji

Elektronski naslovi učiteljev se prikažejo levo spodaj, ko se približate z miško na ime učitelja….

PRIIMEK IN IME PREDMETNO PODROČJE RAZREDNIšTVO
Obaha Sanja slovenščina 9.c
Metličar Vukmanič Danijela slovenščina, angleščina
Bobovnik Vlasta matematika
Letonja Stanislava matematika, fizika 8.c
Štiglic Mateja angleščina 8.a
Javornik Darja geografija, državljanska in domovinska kultura in etika, turistična vzgoja
Duh Aleksander zgodovina, filozofija za otroke 7.a
Raičevič Zoran računalničar, računalništvo, računalniška omrežja
Potrč Sandra matematika
Debeljak Maja nemščina
Kambič Aleksandra angleščina, nemščina 9.b
Prijatelj Mojca likovna umetnost
Koren Boštjan šport, izbrani šport – nogomet, šport za zdravje 8.b
Nikolič Nataša angleščina 9.a
Vičič Darinka kemija, biologija, naravoslovje, poskusi v kemiji 6.c
Lipuš Joca naravoslovje, gospodinjstvo, biologija, sodobna priprava hrane
Tuš Aleš tehnika in tehnologija, naravoslovje, obdelava gradiv 7.b
Paulič Maja glasbena umetnost, zbori
Cristea Voichita Loredana šport, izbrani šport- odbojka, šport za sprostitev
Olas Kovač Olga razredni pouk 2.c
Smrdel Vlasta razredni pouk 3.a
Kolarič Mojca razredni pouk
Hartman Nika razredni pouk 1.b
Zemljič Vesna razredni pouk 2.a
Urekar Osvald Anja OPB, nemščina
Kačarevič Milenka razredni pouk 4.a
Gabrijan Prešeren Mateja razredni pouk 4.b
Papotnik Lidija razredni pouk 5.b
Kokol Anita razredni pouk 5.a
Šmon Miljana druga učiteljica v prvem razredu, OPB, JV
Šetar Breda druga učiteljica v prvem razredu, OPB, JV
Petrovič Kos Maja OPB
Fuchs Teja OPB, zgodnje učenje angleščine
Pećanac Brigita razredni pouk 2.b
Pećanac Danijela slovenščina, OPB
Brumec Mrzlekar Suzana razredni pouk 1.a
Tkalec Silvija razredni pouk 5.c
Crnobrnja Maja angleščina, zgodnje učenje angleščine
Orthaber Jerneja naravoslovje, državljanska in domovinska kultura in etika 7.c
Krajnc Andreja slovenščina, gledališki klub
Ramasimanana Virtič Mary Ellen francoščina
Žugič Vraneševič Lidija OPB, matematika
Zupančič Ingrid OPB, tehnika in tehnologija
Janžič Lea OPB
Muršec Saša DSP
Srnko Karmen DSP
Bohnec Jasna DSP
Patricija Hren razredni pouk  3.b

 

Podružnica Reka Pohorje

Šoštarič Lidija razredni pouk 3.c
Frece Katja razredni pouk 4.c
Ucman Levar Mojca razredni pouk 2.d
Pitamic Jasna razredni pouk 1.c
Urek Petra OPB, JV, zgodovina
Tekavc Košec Miriam OPB, JV

 

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 297 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost