Spoštovani starši!

Pomlad je čas, ko se petošolci pripravljamo na kolesarski izpit.

Prvi samostojni kolesarski kilometri v prometu se začnejo prav v okolici naše šole, zato vas prosimo še za dodatno pozornost in obzirnost.

Zaradi svoje starosti delno že poskrbimo za svojo varnost, saj vemo, da moramo imeti na glavi kolesarske čelade, vemo, da za vidnost poskrbimo z odsevnimi jopiči in  vemo, da mora biti naše kolo prometno varno. Z opravljenim teoretičnim kolesarskim izpitom obvladamo osnovno teoretično znanje, a pozor – pridobiti moramo še  praktične spretnosti in dovolj znanja za samostojno pot v prometu.

Hvala vsem voznikom avtomobilov, ker ste obzirni do nas, ko smo v vlogi pešca in  hvala že vnaprej, ker boste obzirni do nas tudi, ko bomo v vlogi kolesarja.

Mentorice z učenci

Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost