Govorilne ure učiteljev

URNIK GOVORILNIH UR, ŠOLSKO LETO 2021/22

– dopoldanske govorilne ure bodo potekale po predhodnem dogovoru z učiteljem (po spodaj objavljenem urniku)

– popoldanske govorilne ure bodo potekale 1. četrtek v mesecu

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

 

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

1. ČETRTEK V MESECU

 HOČE: 16.30 – 17.30

PODRUŽNICA: 16.15 -17.15

PRIIMEK IN IME UČITELJA DAN URA OD – DO PROSTOR PROSTOR
BOBOVNIK VLASTA 1.torek v mesecu 9.10-9.55 zbornica 1, zg. avla uč. št. 7 (PRITLIČJE)
BOHNEC JASNA          vsak četrtek 7.00-8.00 pisarna svet. delavke v vrtcu pisarna svet. delavke v vrtcu
BRUMEC MRZLEKAR SUZANA
  1. sreda v mesecu
8.20 -9.05 kabinet rp ali gibalnica učilnica 3. a (PRIZIDEK)
CRISTEA V. LOREDANA 1. torek V mesecu 11.05 – 11.50 kabinet 2. / všd

učILNICA ŠT. 23

(fiz., II. nadstropje)

DEBELJAK MAJA
  1. sreda v mesecu
11.05 – 11.50 zbornica 1 učilnica št. 22 (GUM, II. NADSTROPJE)
DUH ALEKSANDER
  1. sreda c mesecu
11.05- 11.50 kabinet zgo

UČILNICA ŠT. 13,

(I. NADSTROPJE)

DVORŠAK ANJA
  1. torek v mesecu
11.05-11.50 pisarna šolske svetovalne delavke pisarna šolske svetovalne delavke
FRECE KATJA
  1. petek v mesecu
8.20 – 9.05 zbornica reka učilnica 4. d (REKA)
FUCHS TEJA
  1. PONEDELJEK V MESECU
8.20 – 9.05 Kabinet rp ali gibalnica učilnica 1. a, ŠT. 31 (PRIZIDEK)
GABRIJAN PREŠEREN MATEJA
  1. četrtek v mesecu
8.20 – 9.05 Kabinet rp  učilnica 4. B, ŠT. 41 (PRIZIDEK)
HARTMAN NIKA
  1. PONEDELJEK V MESECU
9.10 – 9.55 Kabinet rp ali gibalnica UČILNICA 3. B, ŠT. 39 (PRIZIDEK)
HREN PATRICIJA 1. PONEDELJEK V MESECU 8.20-9.00 Kabinet rp ali gibalnica UČILNICA 2.b ŠT. 38 (PRIZIDEK)
JANŽIČ PRIMOŽ 1. TOREK V MESECU 11.05 – 11.50 ZBORNICA 1

ZBORNICA 1

(I. NADSTROPJE)

KAMBIČ ALEKSANDRA
  1. petek v mesecu
9.10-9.55 zbornica 1 UčILNICA  št. 5 (PRITLIČJE)
KARANOVIČ MAŠA
  1. TOREK V MESECU
8.20-9.05 SEJNA SOBA kabinet dsp (PRIZIDEK)
KARLATEC MOJCA
  1. četrtek v mesecu
9:10-9:55 zbornica 1

ZBORNICA 1

(I. NADSTROPJE)

KOČEVAR VOLJČ TANJA
  1. ponedeljek v mesecu
11.55 – 12. 40 zbornica 1

ZBORNICA 1

(I. NADSTROPJE)

KOKOL ANITA 1.  sred v mesecu 7.30 – 8.20 Učilnica 1, športna dvorana Učilnica ŠT. 1 (všd)
KOLARIČ MOJCA 1. ponedeljek v mesecu 7.30 – 8.15 kabinet rs učilnica 4. c (PRIZIDEK)
KOREN BOŠTJAN 1. torek v mesecu 11.05 – 11.50 kabinet 1. / všd

ZBORNICA 1

(I. NADSTROPJE)

KRAJNC ANDREJA 1. sreda v mesecu 11.05- 11.50 Zbornica 1

Učilnica št. 6

(PRITLIČJE)

LETONJA STANISLAVA
  1. čet v mesecu
10.15-11.00 kabinet mat/fiz

kabinet mat/fiz

(II. NADSTROPJE)

LIPUŠ JOCA
  1. SREDA v mesecu
11.05 – 11.50 kabinet zgo

kabinet zgo

(I. NADSTROPJE)

METLIČAR VUKMANIČ DANIJELA
  1. ČET. v mesecu
8.20 – 9.05 zbornica

učilnica št. 8

(PRITLIČJE)

MURŠEC SAŠA
  1. PON v mesecu
8.20-9.05 kabinet DSP

kabinet DSP

(II. NADSTROPJE)

NIKOLIČ NATAŠA
  1. pon v mesecu
10.15 – 11.00 zbornica 1

učilnica št. 15

(I. NADSTROPJE)

OBAHA SANJA
  1. torek v mesecu
10.15 – 11.00 zbornica 1

ZBORNICA 1

(I. NADSTROPJE)

ODER NUŠA
  1. PON. v mesecu
8.20 – 9.05 kabinet dsp kabinet dsp (PRIZIDEK)
OLAS KOVAČ OLGA 1. SREDA V MESECU 12.00 – 13.00 GIBALNICA

UČILNICA 1. C, ŠT. 30

(PRIZIDEK)

ORTHABER JERNEJA
  1. petek v mesecu
8.20- 9.05 Zbornica 1

učilnica št.2

(GOS, klet)

PAPOTNIK LIDIJA 1.torek v mesecu 11.55-12.40 gibalnica Učilnica 4, všd
PAULIČ MAJA
  1. četrtek v mesecu
10.15 – 11.00 zbornica 1

ZBORNICA 1

(I. NADSTROPJE)

PEĆANAC BRIGITA
  1. petek v mesecu
11.05 – 11.50 gibalnica

učilnica št. 33, 1.b

(PRIZIDEK)

PEĆANAC DANIJELA
  1. TOR v mesecu
10.15–11.00                  zbornica

učilnica št. 1

(LUm, klet)

PETROVIĆ KOS MAJA
  1. ponedeljek v mesecu
11.55 – 12.40 ZBORNICA 2

ZBORNICA 2

(PRIZIDEK)

PITAMIC JASNA
  1. Sreda v mesecu
11.05-11.50 Zbornica poš reka 3. C – REKA
PRIJATELJ MOJCA 1.  četrtek V MESECU 10.15 – 11.00 učilnica LUM 1

ZBORNICA 1

(I. NADSTROPJE)

RAMASIMANANA VIRTIČ MARY  ELLEN 1. TOREK V MESECU 11.55 – 12.40 ZBORNICA 1
ROB NATALIJA
  1. TOREK V MESECU
9.10 – 9.55 ZBORNICA 1

UČILNICA ŠT. 12

(I. NADSTROPJE)

SKERLOVNIK MAJA
  1. petek v mesecu
9.10 – 9.55 GIBALNICA ALI KABINET RP

UČILNICA 1. C, ŠT. 30

(PRIZIDEK)

SMRDEL VLASTA
  1. PONEDELJEK
10.15 – 11.00 gibalnica

učilnica ŠT. 29, 2.a

(PRIZIDEK)

SRNKO KARMEN
  1. ponedeljek v mesecu
10.15 -11.00 kabinet dsp

kabinet dsp

(PRIZIDEK)

SVATINA JANŽIČ LEA 1. petek v mesecu 9.10 – 9.55 Zbornica 1

ZBORNICA 1

(I. NADSTROPJE)

ŠETAR BREDA
  1. torek
10.15 – 11.00 gibalnica

učilnica št. 33, 1.b

(PRIZIDEK)

ŠOŠTARIĆ LIDIJA
  1. SREDA V MESECU
11.05 – 11.50 ZBORNICA POŠ REKA 2. C – REKA
ŠTIGLIC MATEJA
  1. sreda v mesecu
11.05 – 11.50 zbornica 1

ZBORNICA 1

(I. NADSTROPJE)

TEKAVC KOŠEC MIRIAM
  1. sreda v mesecu
9.10 – 9.55 zbornica reka 1. d – REKA
TKALEC SILVIJA prvi torek v mesecu 8.20 – 9.05 učilnica 3, VŠD učilnica ŠT.3, VŠD
TUŠ ALEŠ 1.  ponedeljek v mesecu 10.15 – 11.00 Zbornica 1

UČILNICA ŠT.3

(TIT, KLET)

UCMAN LEVAR MOJCA 1.  PETEK V MESECU 7.30 – 8.15 ZBORNICA REKA učilnica 1.d – REKA
UREK PETRA 1. ponedeljek v mesecu 8.05-8.50 kabinet zgo

kabinet zgo

(ii.  NADSTROPJE)

UREKAR OSVALD ANJA
  1. sreda v mesecu
8.20-9.05 zbornica 2

zbornica 2

(PRIZIDEK)

VABEL KATARINA
  1. PETEK V MESECU
7.30 – 8.15 kabinet rs

učilnica 4. a

(pRIZIDEK)

VASIĆ DRAGANA
  1. sreda v mesecu
9.10 – 9.55 kabinet rp

kabinet rp ali gibalnica

(PRIZIDEK)

VIČIČ DARINKA
  1. četrtek v mesecu
od 11.05 do 11.50 zbornica 1

učilnica št. 42

(KEM, PRIZIDEK)

ZEMLJIČ VESNA
  1. petek v mesecu
10.15 – 11.00 gibalnica ali kabinet rp

učilnica 1. a, ŠT. 31

(PRIZIDEK)

ZUPANČIČ INGRID
  1. PETEK V MESECU
8.20 – 9.05 GIBALNICA ALI KABINET RP

GIBALNICA ALI KABINET RP

(PRIZIDEK)

ŽIŽEK TINA
  1. ponedeljek v mesecu
8.20 – 9.05 ZBORNICA REKA ZBORNICA reka
ŽUGIČ VRANEŠEVIĆ LIDIJA
  1. sreda v mesecu
10.15. – 11.00 zbornica 1

UČILNICA ŠT. 4

(PRITLIČJE)

 

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 1.004 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost