Govorilne ure učiteljev

IZVEDBA GOVORILNIH UR V RAZMERAH, POVEZANIH S COVID-19:
– dopoldanske govorilne ure bodo potekale po predhodnem dogovoru z učiteljem (po spodaj objavljenem urniku) na daljavo ali »v živo«.
– popoldanske govorilne ure bodo potekale na daljavo po predhodnem dogovoru z učiteljem.

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE POPOLDANSKE GOVORILNE URE
1. četrtek v mesecu
HOČE:
16.30 do 17.30
PODRUŽNICA
16.15 -17.15
PRIIMEK IN IME UČITELJA DAN URA OD – DO PROSTOR PROSTOR
BOBOVNIK VLASTA 3. sreda v mesecu 9.10 – 9.55 učilnica 7, mat učilnica 7, MAT
BOHNEC JASNA 1. četrtek v mesecu 7.00 – 9.00 PISARNA SVETOVALNE DELAVKE V VRTCU PO DOGOVORU S STARŠI, SEJNA SOBA ALI KABINET ZA DSP
BON DEAN 1. četrtek v mesecu 10.15 – 11.00 kabinet št.1. VŠD Hoče kabinet št.1. VŠD Hoče
BRUMEC MRZLEKAR SUZANA 1. petek v mesecu 8.20 – 9.05 gibalnica učilnica 2. a
CRISTEA V. LOREDANA 1. četrtek v mesecu 10.15 – 11.00 kabinet št.2, VŠD Hoče Kabinet TJA, SLJ
CRNOBRNJA MAJA/
SENICA KATJA
1. torek v mesecu 11.05 – 11.50 zbornica 1 zbornica 1
DEBELJAK MAJA 1. sreda v mesecu 11.05 – 11.50 zbornica 1 učilnica 2
DUH ALEKSANDER 1. četrtek v mesecu 9.10 – 9.55 KABINET ZGO KABINET ZGO
FRECE KATJA 1. sreda v mesecu 9.10 – 9.55 zbornica reka učilnica 4. c, reka
FUCHS TEJA 1. ponedeljek v mesecu 9.10-9.55 zbornica reka Gibalnica
GABRIJAN PREŠEREN MATEJA 1. torek v mesecu 9.10 – 9.55 KABINET RP UČILNICA 41
HARTMAN NIKA 1. sreda v mesecu 10.15 – 11.00 GIBALNICA UČILNICA 2.B
HREN PATRICIJA 1. torek v mesecu 10.15 – 11.00 kabinet 1.r učilnica 33
JANŽIČ LEA 1. sreda v mesecu 10.15 – 11.00 zbornica 1 zbornica 1
KAČAREVIĆ MILENKA 1. torek v mesecu 8.20 – 9.05 kabinet rp učilnica št. 40
KAMBIČ ALEKSANDRA 1. sreda v mesecu 9.10 – 9.55 zbornica 1 zbornica 1
KaRANOVIČ MAŠA 1. četrtek v mesecu 7.30 – 8.15 kabinet za dsp (razredna stopnja) kabinet za dsp (razredna stopnja)
KOKOL ANITA 1. sreda v mesecu 10.15- 11.00 učilnica v VŠD učilnica v VŠD
KOLARIČ MOJCA 1. sreda v mesecu 11.55 – 12.40 KABINET RP zbornica 2
KOREN BOŠTJAN 1. četrtek v mesecu 10.15 – 11.00 kabinet št.1. VŠD Hoče učilnica št. 6
KRAJNC ANDREJA 1 petek v mesecu 10.15 – 11.00 zbornica 1 Učilnica št. 23
LETONJA STANISLAVA 1. petek v mesecu 11.05 – 11.50 zbornica 1 učilnica št. 4
LIPUŠ JOCA 1. četrtek v mesecu 9.10 – 9.55 KABINET ZGO KABINET ZGO
MERČNIK BORUT 1. četrtek v mesecu 8.20 – 9.05 računalniška učilnica po dogovoru s starši,
računalniška učilnica
METLIČAR VUKMANIČ DANIJELA 1. četrtek v mesecu 9.10 – 9.55 zbornica 1 UČILNICA ŠT. 22
MURŠEC SAŠA 1. petek v mesecu 7.30-8.20 kabinet za DSP – stari del šole kabinet za DSP – stari del šole
NIKOLIČ NATAŠA 1. četrtek v mesecu 8.20 – 9.05 zbornica 1 zbornica 1
OBAHA SANJA 1. sreda v mesecu 9.10 – 9.55 zbornica zbornica
ODER NUŠA 1. sreda v mesecu 7.30 – 8.15 KABINET ZA DSP KABINET ZA DSP
OLAS KOVAČ OLGA 1. torek v mesecu 10.15 – 11.00 GIBALNICA PO DOGOVORU
ORTHABER JERNEJA 1. torek v mesecu 11.05-11.50 zbornica 1 učilnica 2 (gosp)
PAPOTNIK LIDIJA 1. torek v mesecu 11.05 – 11.50 zbornica 2 VŠD (predavalnica 4)
PAULIČ MAJA 1. torek v mesecu 9.05 – 9.55 zbornica 1 zbornica 1
PEĆANAC BRIGITA 1. četrtek v mesecu 11.05 – 11.50 zbornica 2 učilnica 38
PEĆANAC DANIJELA 1. sreda v mesecu 10.15–11.00 zbornica 1 SEJNA SOBA/PO DOGOVORU
PETROVIĆ KOS MAJA 1. sreda v mesecu 9.10 – 9.55 zbornica 2 zbornica 2
PITAMIC JASNA 1. sreda v mesecu 11.05 – 11.50 zbornica reka učilnica 2.c, REKA
POTRČ SANDRA 2. sreda v mesecu 9.10 – 9.55 zbornica 1 zbornica 1
PRIJATELJ MOJCA 1. sreda v mesecu 11.05 – 11.50 zbornica 1 zbornica 1
RAMASIMANANA VIRTIČ
MARY ELLEN
1. torek v mesecu 11.55 – 12.40 zbornica 1 ZBORNICA 1
ROBIČ DOMINIK 1. petek v mesecu 10.15 – 11.00 zbornica 1 zbornica 1
SMRDEL VLASTA 1. torek v mesecu 11.05 – 11.50 kabinet 1.r učilnica 31
SRNKO KARMEN 1. torek v mesecu 11.55 – 12.40 kabinet za dsp – prizidek PO DOGOVORU
kabinet za dsp – prizidek
ŠETAR BREDA 1. torek v mesecu 10.15 – 11.00 KABINET 1.R UČILNICA 33
ŠMON MILJANA 1. torek v mesecu 11.05 – 11.50 kabinet 1.r učilnica 31
ŠOŠTARIĆ LIDIJA 2. poned. v mesecu 11.05 – 11.50 zbornica reka učilnica 1. c
ŠTIGLIC MATEJA 1. torek v mesecu 10.15 – 11.00 zbornica 1 zbornica 1
TEKAVC KOŠEC MIRIAM 1. torek v mesecu 8.20 – 9.05 zbornica reka računaln. učilnica reka
TKALEC SILVIJA 1. sreda v mesecu 9.10 – 9.55 zbornica 2 učilnica 3, VŠD
TUŠ ALEŠ 1. četrtek v mesecu 9.05 – 9.55 zbornica 1 učilnica tit 3
UCMAN LEVAR MOJCA 1. poned. v mesecu 10.15 – 11.00 zbornica učilnica 3. d reka
UREK PETRA 1. poned. v mesecu 8.20-9.05 zbornica 1 učilnica zgo
UREKAR OSVALD ANJA 1. sreda v mesecu 8.20-9.05 zbornica 2 Kabinet RS
VABEL KATARINA 1. poned. v mesecu 8.20 – 9.05 zbornica 2 zbornica 2
VIČIČ DARINKA 1. torek v mesecu 10.15-11.00 zbornica 2 učilnica za kemijo
ZAMUDA JELKA 1. sreda v mesecu 12.45 – 13.30 zbornica 2 zbornica 2
ZEMLJIČ VESNA 1. četrtek v mesecu 11.05 – 11.50 učilnica 36 učilnica 36
ZUPANČIČ INGRID 1. sreda v mesecu 8.20 – 9.05 zbornica rs zbornica rs
ŽUGIČ VRANEŠEVIĆ LIDIJA 1. sreda v mesecu 11.05 – 11.55 zbornica 1 učilnica 12

 

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 210 obiskov, današnjih obiskov 3
Dostopnost