Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti so oblika izobraževanja učencev, pri katerih si učenci bodisi pridobijo znanja na tistem področju, ki jih dodatno zanima, ali pa na področju, kjer so učenci že uspešni in znanja samo poglabljajo.

Šola interesne dejavnosti mora izvajati, od učencev samih pa je odvisno, katero interesno dejavnost bodo izbrali. Izbira interesnih dejavnosti je prostovoljna. Učenec izbere interesno dejavnost iz ponudbe interesnih dejavnosti, ki se na šoli izvajajo. Za interesne dejavnosti sta v določenem šolskem letu na voljo 2 uri interesnih dejavnosti na teden.

URNIK INTERESNIH DEJAVNOSTI V CENTRALNI ŠOLI HOČE
ŠOLSKO LETO 2022/2023

DEJAVNOST triletje MENTOR URNIK (dan, čas od – do) PROSTOR
Glasbeni krožek I., II.,III. Ingrid Zupančič ponedeljek: 7.30 – 8.15 gibalnica
Likovni krožek 4. in 5.r. Mojca Prijatelj torek: 7.30 –  8.15 učilnica LUM
Likovne delavnice 6.r., III. Mojca Prijatelj petek:  13.35 – 14.20 učilnica LUM
Literarno-novinarski krožek I., 4., 5.r. Brigita Pećanac po dogovoru gibalnica
Šolski radio 6.r., III. Danijela Pećanac po dogovoru po dogovoru
Otroški pevski zbor 1.r. Teja Fuchs torek: 11.55 – 12.40 gibalnica
Otroški pevski zbor 2.r. Maja Paulič četrtek: 11.55 – 12.40 učilnica 22
Otroški pevski zbor 3., 4.r. Maja Paulič četrtek, 12.45 – 13.30 učilnica 22
Mladinski pevski zbor 5., 6., III. Maja Paulič pon., tor., čet., pet.: 7.30 – 8.15 učilnica 22
Šolska glasbena skupina 6. – 9.r. Danijela Pećanac po dogovoru
Bralna značka 1.a Patricija Hren petek: 7.30 – 8.15 ali 11.55 – 12.40 v matični učilnici
Bralna značka 1.b Nika Hartman četrtek: 7.30 – 8.15 v matični učilnici
Bralna značka 1.c Mojca Kolarič sreda: 7.30 – 8.15 v matični učilnici
Bralna značka 2.a Vesna Zemljič sreda: 7.30 – 8.15 v matični učilnici
Bralna značka 2.b Brigita Pećanac ponedeljek: 12.45 – 13.30 v matični učilnici
Bralna značka 2.c Olga Olas Kovač ponedeljek: 12.45 – 13.30 v matični učilnici
Bralna značka 3.a Vlasta Smrdel petek: 7.30 – 8.15, v matični učilnici
Bralna značka 3.b Suzana Brumec Mrzlekar sreda: 12.45 – 13.30 v matični učilnici
Bralna značka 4.a Katarina Vabel sreda: 7.30 – 8.15 v matični učilnici
Bralna značka 4.b Mateja Gabrijan Prešeren ponedeljek: 12.45 – 13.30 v matični učilnici
Bralna značka 5.a Anita Kokol ponedeljek: 7.30 – 8.15 v matični učilnici
Bralna značka 5.b Lidija Papotnik torek: 12.45 – 13.30 v matični učilnici
Bralna značka 5.c Silvija Tkalec četrtek: 12.45 – 13.30 v matični učilnici
Bralna značka 6.r., III. Lidija Mazgan ponedeljek: 7.30 – 8.15 in ostale dni pred poukom in po njem knjižnica
Angleška bralna značka 6.r., III.

Aleksandra Kambič, Danijela M. Vukmanič, Nataša Nikolič,

Mateja Štiglic, Mojca Karlatec

po dogovoru
Knjižničarski krožek II., III. Lidija Mazgan sreda: 7.30 – 8.15 knjižnica
Gledališki krožek 4., 5. r. Katarina Vabel ponedeljek: 12.45 – 13.30 gibalnica
Gledališki klub 7. r. Andreja Krajnc ponedeljek: 7.30 – 8.15 po dogovoru
Naša mala knjižnica 5. r. Anita Kokol petek:  7.30 –  8.15 učilnica 5.a
Naša mala knjižnica 4. r. Katarina Vabel sreda: 12.45 – 13.30 gibalnica
Naša mala knjižnica 2.r. Brigita Pećanac, Marta Jakob po dogovoru, v OPB  
Naša mala knjižnica 1.a Patricija Hren petek: 11.55 – 12.40 gibalnica
Planinci III. Jasna Bohnec po dogovoru,  izleti v soboto  
Planinci II. Lidija Papotnik po dogovoru,  izleti v soboto  
Cici planinci I. Suzana B. Mrzlekar po dogovoru,  izleti v soboto  
Ustvarjamo z UNESCOM III. Sanja Obaha po dogovoru (vezano na projekte) uč. SLJ/prizidek
Logika 6. – 9.r. Tanja Kočevar Voljč po dogovoru pred tekmovanjem  
Lego gradniki 2 . – 5. r. Mateja G. Prešeren, Brigita Pećanac po dogovoru pred tekmovanjem  
Razvedrilna matematika 6. – 9.r. Julija Šošter po dogovoru pred tekmovanjem  
Učenje učenja 4. a Jasna Bohnec ponedeljek: 7.30 – 8.15 učilnica  4.a
Učenje učenja 4.b Amadeja Štukl torek: 7.30 – 8.15 učilnica 4.b
Mediacija 7., 8. in 9. r

Mateja Štiglic, Saša Muršec,

Jasna Pitamic

po dogovoru učilnica  št.15
Male sive celice III. Anja Urekar Osvald po dogovoru
Zgodovinski krožek 6., III. Aleksander Duh po dogovoru  
Vesela šola 4., 5. r. Anita Kokol ponedeljek: 12.45 – 13.30 ali po dogovoru učilnica 5.a
Vesela šola 6. – 9. r. Natalija Rob po dogovoru učilnica št 12
Čebelarski krožek II. Silvija Tkalec torek: 12.45 – 13.30 oz. po dogovoru učilnica 5.c
Mali potepuhi 6.r., III. Maja Debeljak torek :13.35 – 14.20 učilnica št. 6
Zabavna nemščina 2. r. Anja Urekar Osvald petek: 11.55 – 12.40  
Tehnično-modelarski kr. II. Aleš Tuš petek: 12.45 – 13.30 delavnica TIT
Varnostna olimpijada 4. r. Mojca Kolarič po dogovoru pred tekmovanjem  
Plesni krožek I. Mojca Kolarič sreda: 12.45 – 13.30  
Pisana mavrica doživetij 1. b Nika Hartman sreda:  7.30 – 8.15 gibalnica
Družabne namizne igre 3. a Vlasta Smrdel Četrtek: 12.45 – 13.30 učilnica 3.a
Gibaj – uživaj 5. r. Lidija Papotnik ponedeljek: 12.45 – 13.30, telovadnica
Šah 2., 3., 4. r. ŠK Železničar*- Tadej Sakelšek torek:  13.30 – 14.15 gibalnica
Odbojka – dečki 1., 2.r.+Reka OK Hoče* torek, četrtek:  14.00 – 15.00 VŠD
Odbojka – dečki 3., 4., 5. r. +Reka OK Hoče*

torek, sreda, četrtek,:  14.00 – 15.30

Reka: tor., čet.:  14.00 – 15.30

VŠD
Odbojka – dečki 6., 7.r. OK Hoče* tor. – čet.:  14.30 – 16.00 VŠD
Odbojka – dečki 8., 9.r. OK Hoče* pon, tor, sre,  pet.: 15.30 – 17.00 VŠD
Odbojka – deklice 1., 2..r + Reka

OK Formis*

Boštjan 1.r, Angelina 2.r,

tor., sre.:  14.30 – 15.30

Reka: tor.: 14.00 – 15.30

VŠD
Odbojka – deklice 3.r + Reka

OK Formis*

Boštjan Glodež

tor., sre.:  14.00 – 15.00

Reka – tor.: 14.00 – 15.30

VŠD
Odbojka – deklice 4., 5. + Reka

OK Formis*

Boštjan 4.r,

Angelina 5.r

pon., čet.:  14.00 – 15.15

Reka: 14.00– 15.15

VŠD
Judo I., II. + Reka Judo klub Hoče* tor., čet.: 14.30 – 15.30 telovadnica judo/VŠD
Aikido I., II. SENTO AIKIDO KLUB* pon., sre.: 14.15 – 15.00 telovadnica judo/VŠD
Baletna pravljica 1.     – 5. r. Plesna dimenzija*

torek:: 14.00-15.00

 

stara mala telovadnica
Mini borci- cheerleading skupina I., II., III. ŠD ARES* ponedeljek: 14.30 – 15.30  
Frizbi 6. – 9.r. ŠPORTNO DRUŠTVO ULTIMATEFRISBEE SLOV. BISTRICA* petek: 14.00 -15.00 VŠD
Nogomet I., 4.r. NK Maribor*

petek:  1.+2.R. 14.00 – 14.45

3.+4.R. 14.45 – 15.30

VŠD
Športna ID 6., III Boštjan Koren torek: 7.30 – 8.15 VŠD
Športna ID 6., III. Loredana Cristea sreda: 7.30 – 8.15 VŠD

* zunanji sodelavci

VRTILJAK – I. triletje
DEJAVNOST MENTOR ČAS PROSTOR
Knjižni molji Breda Šetar ponedeljek: 13.30 – 14.15  
Poskočna nemščina Anja Urekar Osvald  
Spretni prstki Maja Sitar  
Plesni krožek Dragana Vasič  
Prepletene nitke Marta Jakob  
Igrajmo se radi Maja Petrovič Kos  
Športne igre Primož Janžič  
Origami Ingrid Zupančič  

 

URNIK INTERESNIH DEJAVNOSTI V PODRUŽNICI REKA – POHORJE
ŠOLSKO LETO 2022/2023

DEJAVNOST MENTOR URNIK (dan, čas od – do)
Učenje učenja Karmen Srnko sreda: 7.30 – 8.15
Bralna značka – 1.d Miriam Košec Tekavc torek: 7.30 – 8.15
Bralna značka – 2.d Mojca Ucman Levar torek: 7.30 – 8.15
Bralna značka – 3.c Lidija Šoštarić četrtek: 12.45 – 13.30
Bralna značka – 4.c Katja Frece ponedeljek: 12.45 – 13.30
Vesela šola Katja Frece vsaki drugi torek: 7.30 – 8.15
Zabavna nemščina 2. r. sreda: 11.55 – 12.40
Naravoljubci Miriam K. Tekavc sreda: 13.30 – 14.15
Mavrične dejavnosti 1. – 4.r. Lidija Šoštarić Po dogovoru
Mavrične dejavnosti 2.d Mojca U. Levar torek: 7.30 – 8.15
Otroški pevski zbor Teja Fuchs ponedeljek: 12.45 – 13.30
Varnostna olimpijada Katja Frece po dogovoru
Eko krožek Miriam Košec Tekavc po dogovoru
Cici planinci Miriam Košec Tekavc petek pred izleti, sobote (izleti)
Šah ŠK Železničar – Tadej Sakelšek torek:  7.30 – 8.15
Športne dejavnosti Navedene v urniku centralne šole.

 

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 1.115 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost