Učitelji

Elektronski naslovi učiteljev se prikažejo levo spodaj, ko se približate z miško na ime učitelja….

 

PRIIMEK IN IME PREDMETNO PODROČJE RAZREDNIŠTVO
Bence Maruša laborant
Bobovnik Vlasta matematika
Bohnec Jasna DSP
Borut Merčnik ROID
Brumec Mrzlekar Suzana razredni pouk 3.a
Cristea Voichita Loredana šport, OIP ŠSP 8.d
Debeljak Maja nemščina, NIP TJN, OIP TJN 8.b
Duh Aleksander zgodovina, OIP FIK, OIP FIE, OIP FIJ 9.a
Dvoršak Anja DSP
Fuchs Teja NIP TJA, angleščina, OPZ, 2. učit. v 1.r.
Gabrijan Prešeren Mateja razredni pouk 4.b
Hartman Nika razredni pouk 3.b
Hren Patricija razredni pouk 2.b
Janžič Primož šport, OPB
Kambič Aleksandra angleščina, NIP TJN, OIP TJN 6.a
Karanovič Maša DSP
Karlatec Mojca
Kokol Anita razredni pouk 5.a
Kolarič Mojca razredni pouk, OPB 4.c
Koren Boštjan šport, OIP ŠZZ, OIP IŠN
Krajnc Andreja slovenščina 7.b
Letonja Stanislava matematika, fizika, NP RAČ
Lipuš Joca gospodinjstvo, OIP NPH, OIP SPH
Metličar Vukmanič Danijela slovenščina, angleščina 7.a
Muršec Saša DSP
Nikolič Nataša angleščina 6.b
Obaha Sanja slovenščina
Oder Nuša DSP
Olas Kovač Olga razredni pouk 1.c
Orthaber Jerneja naravoslovje, biologija, državljanska in domovinska kultura in etika 9.c
Papotnik Lidija razredni pouk 5.b
Paulič Maja glasbena umetnost, OPZ, MPZ
Pećanac Brigita razredni pouk 1.b
Pećanac Danijela slovenščina, OPB 7.c
Petrovič Kos Maja OPB
Prijatelj Mojca likovna umetnost, OIP LS2, OPB
Ramasimanana Virtič Mary Ellen francoščina
Natalija Rob geografija, državljanska in domovinska kultura, etika 6.c
Robič Dominik fizika
Skerlovnik Maja 2. učit. v 1.r., OPB
Smrdel Vlasta razredni pouk 2.a
Srnko Karmen DSP
Šetar Breda druga učiteljica v prvem razredu, OPB
Štiglic Mateja angleščina
Tanja Kočevar Voljč matematika, OPB
Tkalec Silvija razredni pouk 5.c
Tuš Aleš tehnika in tehnologija, biologija, OIP OGL, OIP OGU 9.b
Urek Petra zgodovina, državljanska in domovinska kultura in etika, OPB
Urekar Osvald Anja NP TJN, OPB, NIP TJN
Vabel Katarina razredni pouk 4.a
Vasić Dragana OPB, JV
Vičič Darinka kemija, biologija 8.c
Zemljič Vesna razredni pouk 1.a
Zupančič Ingrid tehnika in tehnologija, OPB, JV
Žugič Vraneševič Lidija matematika, OPB 8.a

Podružnica Reka Pohorje

Frece Katja razredni pouk 4.d
Pitamic Jasna razredni pouk 3.c
Svatina Janžič Lea OPB, NP RAČ, GOS
Šoštarič Lidija razredni pouk 2.c
Tekavc Košec Miriam OPB, JV, 2.učit. v 1.r.
Ucman Levar Mojca razredni pouk 1.d
Žižek Tina OPB, JV

 

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 6.594 obiskov, današnjih obiskov 10
Dostopnost