Ob zaključku šolskega leta kot po navadi pregledamo, kako smo bili uspešni tako pri rednem pouku kot pri obšolskih dejavnostih in seveda tekmovanjih. Hkrati pa je tudi priložnost, da predstavimo učenke in učence, ki so se na tekmovanjih v znanju iz različnih predmetnih področij ali interesnih dejavnosti izkazali z vsem svojim znanjem in spretnostjo.

V tem šolskem letu so učenci naše šole izkazovali znanje na šolskih, regijskih in državnih tekmovanjih in na njih dosegali odlične rezultate. Izpostavimo naj, da so mnogi izmed tekmovalcev prišli do izvrstnih dosežkov kljub delu na daljavo, v katerega so morali vložiti veliko samostojnega dela. Predstavljamo vam najvidnejše uspehe – srebrna ali zlata priznanja, ki so jih učenci dosegali na regijski/področni in državni ravni.

Tekmovalcem in mentorjem iskreno čestitamo za dosežene rezultate.

Iskrena hvala tudi staršem in vsem, ki jim pri tem pomagate in jih spodbujate.

  1. RAZVEDRILANA MATEMATIKA
  • Srebrno priznanje
    • Anže Kodrič, 8. c (mentorica: Sandra Potrč)
    • Lilit Glavan Čander, 7. a (mentorica: Lidija Žugič Vraneševič).

 

  1. MATEMATIKA – VEGOVO PRIZNANJE
  • Srebrno priznanje
    • Agata Glavan Čander, 5. b (mentorica: Lidija Papotnik)
    • Vid Bratuša, 6. b (mentorica: Vlasta Bobovnik)
    • Lilit Glavan Čander, 7. a (mentorica: Lidija Žugič Vraneševič)
    • Anže Kodrič, 8. c (mentorica: Sandra Potrč)
    • Nina Kranjc, 8. b (mentorica: Vlasta Bobovnik).
  • Diamantni Kenguru
    • Vinci Oblak, 9. b.
  1. ANGLEŠČINA
  • Srebrno priznanje
    • Anže Kodrič, 8. c (mentorica: Aleksandra Kambič)
    • Ema Lubanjšek, 9. b (mentorica: Nataša Nikolič)
  • Zlato priznanje
    • Matija Cvetek, 9. a (mentorica: Nataša Nikolič).

 

  1. FIZIKA – STEFANOVO PRIZNANJE
  • Srebrno priznanje
    • Vinci Oblak, 9. b (mentorica: Stanislava Letonja)
  • Zlato priznanje
    • Anže Kodrič, 8. c (mentor: Dominik Robič).

 

  1. SLOVENŠČINA – CANKARJEVO PRIZNANJE
  • Zlato priznanje
    • Elena Pešak, 9. c (mentorica: Andreja Krajnc).

 

  1. TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI
  • Srebrno priznanje
    • Elena Pešak, 9. c (mentorica: Darinka Vičič).

 

  1. LOGIČNA POŠAST
  • Srebrno priznanje
    • Luka Bencak, 2.c (mentorica: Lidija Šoštarić)
    • Zoja Soršak, 4. c (mentorica: Lidija Šoštarić)
    • Ota Glavinič, 1. a (mentorica: Suzana B. Mrzlekar)
    • Manca Glavinič, 2. a (mentorica: Suzana B. Mrzlekar)
    • Tinkara Vohar, 4. a (mentorica: Suzana B. Mrzlekar)
    • Matic Štesl, 4. a (mentorica: Suzana B. Mrzlekar)
    • Eva Rinc, 4. a (mentorica: Suzana B. Mrzlekar)
    • Lučka Babič, 5. a (mentorica: Suzana B. Mrzlekar)
  • Zlato priznanje:
    • Žiga Klobučarič, 2, a (mentorica: Suzana B. Mrzlekar)
    • Agata Glavan Čander, 5. b (mentorica: Suzana B. Mrzlekar).

 

  1. ŠAH

Nik Javornik

  • je na državnem prvenstvu v šahu dosegel 6. mesto,
  • je na ekipnem klubskem tekmovanju v standardnem šahu, v kategoriji F16, postal državni prvak.

Lina Javornik

  • je na državnem prvenstvu v šahu dosegla 5. mesto,
  • je v Štajerski kadetski ligi, v kategoriji D12, osvojila 2. mesto,
  • je na ekipnem klubskem tekmovanju v standardnem šahu, v kategoriji D16, dosegla 3. mesto.

 

Pripravili:
Danijela M. Vukmanič
Mateja Štiglic

 

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost