Spoštovani učenci in starši,

obveščamo vas, da bomo v novem šolskem letu 2022/2023 nadaljevali s šolskima ločevalnima akcijama, in sicer zbiranja odpadnega papirja in odsluženih tonerjev/kartuš. Obe akciji se bosta izvajali do konca šolskega leta (23. 6. 2023).

V lanskem šolskem letu smo zbrali skupaj s podružnično šolo 20.110 kg odpadnega papirja.

Denarna sredstva, ki smo jih zbrali, bomo porabili namensko v dogovoru z željami in idejami učencev na šolskem parlamentu.

Količine bodo beležili razredniki in jih sporočali eko koordinatorjem. Razred, ki bo zbral največ odpadnega papirja, bo nagrajen. Podružnična šola Reka – Pohorje bo kot celotna šola prejela simbolično darilo.

Vljudno vas vabimo, da zbirate in ločujete še naprej.

Eko pozdrav

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost