Spoštovani učenci in starši,

obveščamo vas, da bomo v novem šolskem letu 2022/2023 nadaljevali s šolskima ločevalnima akcijama, in sicer zbiranja odpadnega papirja in odsluženih tonerjev/kartuš. Obe akciji se bosta izvajali do konca šolskega leta (23. 6. 2023).

V lanskem šolskem letu smo zbrali skupaj s podružnično šolo 20.110 kg odpadnega papirja.

Denarna sredstva, ki smo jih zbrali, bomo porabili namensko v dogovoru z željami in idejami učencev na šolskem parlamentu.

Količine bodo beležili razredniki in jih sporočali eko koordinatorjem. Razred, ki bo zbral največ odpadnega papirja, bo nagrajen. Podružnična šola Reka – Pohorje bo kot celotna šola prejela simbolično darilo.

Vljudno vas vabimo, da zbirate in ločujete še naprej.

Eko pozdrav

Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost