Novoletno voščilo 2020

Spoštovani učenci, spoštovani starši!

Po dolgi topli jeseni se je tiho in hitro v naše kraje prikradla zima. Padle so že prve snežinke, ki so pobelile bližnje vrhove, večeri so postali temnejši, mesta so se odela v decembrsko obleko prazničnih luči, naše misli pa so že pri bližajočih se veselih dneh.

To je čas, ko zunaj pritiska mraz, naša srca pa so odeta s toplino družinskih in prijateljskih vezi, da ob nepozabnih spominih skupaj pričaramo nasmehe in ustavimo čas. Tako so pred nami božično-novoletne počitnice, ki sovpadajo z najlepšimi čarobnimi in težko pričakovanimi prazniki …

Želim vam, da bi v novem letu okusili srečo v trenutkih, ki jih preživite s svojimi najdražjimi, v uspehih na delovnem mestu ali v šolskih klopeh in na vseh poteh, ki nas vodijo do zastavljenih ciljev. Ostanite zdravi in nasmejani.

Zadnji dan pouka je v ponedeljek, 23. decembra 2019. V šoli se odpočiti in pripravljeni za šolsko delo ponovno vidimo v ponedeljek, 6. 1. 2020.

SREČNO 2020!

Hoče, 19. 12. 2020                                                                                                                       Alojz Velički, ravnatelj