Spoštovani starši

Znašli smo se v času nepredvidljivih izzivov. Kolektiv OŠ Dušana Flisa se z vso močjo in strokovnostjo pripravlja na čim bolj priročno in kvalitetno izobraževanje na daljavo.

Z začetkom izobraževanja na daljavo bomo začeli s ponedeljkom 23. 3. 2020. Za to smo se odločili, da se na to lahko kvalitetno in celostno pripravimo, da najdemo najboljše rešitve, glede na prezasedenost nekaterih serverjev.

V tem času, bomo zagotovili tudi ITK opremo tistim učencem, ki je morda še nimajo. V ta namen se obračam tudi na vas v kolikor lahko donirate rabljen računalnik ali pameten telefon,  da se odzovete na mail alojz.velicki@guest.arnes.si , da se dogovorimo o mestu prevzema.

Kako in na katerem spletnem mestu bo potekalo izobraževanje vašega otroka, bo objavljeno na spletni strani šole oziroma vas bodo o tem obvestili razredniki.

V zaupanju na čim boljše sodelovanje z mero strpnosti, verjamem, da bomo šolsko leto uspešno pripeljali do konca.

Želim vam kvalitetne medsebojne odnose, zdravja in da bo koronavirus kmalu le še oddaljen spomin, ko smo stopili »skupaj« in zmagali.

Lep pozdrav,

Ravnatelj, Alojz Velički

Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost