Spoštovani starši in skrbniki

Obveščamo vas, da imate možnost prijave na  brezplačni topli obrok za otroke za katere je v času zaostrenih epidemioloških razmer organizirano izobraževanje na daljavo po naslednjem kriteriju:

  • Brezplačni topli obrok pripada učencem, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 € (3. dohodkovni razred otroškega dodatka).
  • Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino. Učenci oziroma njihovi starši ali skrbniki bodo topli obrok prevzemali v šoli.

Prosimo vas, da čim prej, oz. najkasneje do ponedeljka, 9.11.2020 do 10. ure prijavite potrebo po brezplačnem toplem obroku za svojega otroka na e-naslov šolski svetovalni delavki Dragici Borko na: dragica.borko@os-hoce.si ali telefonsko številko: 040 / 646 – 860.

V prijavi navedite ime in priimek starša, ime in priimek otroka ter razred, ki ga otrok obiskuje.

Učenci oziroma njihovi starši ali skrbniki bodo topli obrok prevzemali v šoli Hoče.

Embalaža za prevzem toplega obroka bo zagotovljena. Učenci in dijaki oziroma  njihovi starši ali skrbniki lahko topli obrok prevzamejo od torka, 10. 11. 2020 na lokaciji OŠ Dušana Flisa Hoče, Šolska ulica 10, 2311 Hoče – v delavnikih od ponedeljka do petka, med 13. in 14. uro.

 

Lepo vas pozdravljam.

 

Hoče, 6. 11. 2020                                                                                        Alojz Velički, ravnatelj

Skupno 209 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost