Spoštovani starši, dragi učenci,

čas je, da pričnemo z načrtovanjem obveznih izbirnih predmetov, neobveznih izbirnih predmetov in nadstandardnega programa za šolsko leto 2023/24.

V spodnjih povezavah vam posredujemo predstavitve posameznih predmetov:

obvezni izbirni predmeti za učence letošnjega 6., 7. in 8. razreda,

neobvezni izbirni predmet – nemščina za učence letošnjega 3., 4. in 5. razreda,

neobvezni izbirni predmet – francoščina za učence letošnjega 6., 7. in 8. razreda,

nadstandardni program – nemščina za učence letošnjega 2. razreda,

nadstandardni program – računalništvo za učence letošnjega 3., 4. in 5. razreda.

Prosim vas, da z otrokom predstavitve pregledate.

Če boste imeli kakršnokoli vprašanje o vsebini ponujenih predmetov, kontaktirajte po e-pošti učitelje izvajalce. Če pa boste imeli vprašanje o organizaciji teh predmetov, napišite sporočilo na e-pošto darja.vantur@os-hoce.si.

V času od 11. do 19. aprila 2023 bomo zbirali prijave. Pred pričetkom zbiranja prijav vam bomo pravočasno posredovali natančna navodila za prijavo k omenjenim predmetom.

Lepo vas pozdravljamo,

Alojz Velički, ravnatelj