Spoštovani učenci in starši!

 

Akcija ZBIRANJE ODPADNEGA PAPIRJA se nadaljuje tudi v tem šolskem letu v upanju, da bo tako uspešna kot lani in pretekla leta. Na dan 30. 11. 2018 se je ukinila hranilna knjižica in vsa sredstva s te knjižice smo dvignili ter po seznamu razdelili razrednikom.

Na sestanku Eko sklada in v dogovoru z Eko skladom smo sklenili, da zbiralno akcijo odpadnega papirja nadaljujemo v obliki ozaveščevalne akcije v okviru Eko šole ter ob zbiranju sredstev utrjujemo tudi komponento solidarnosti.

Količine bodo beležili razredniki in jih sporočali eko koordinatorjem. Razred, ki bo zbral največ odpadnega papirja, bo nagrajen. Podružnična šola Reka – Pohorje bo kot celotna šola prejela simbolično darilo.

Ves zbran denar bodo razredi porabili za zaključne ekskurzije, ki so planirane ob koncu šolskega leta.

 

V želji, da bomo še naprej uspešni v akciji, vas lepo pozdravljamo.

 

Eko koordinatorji

Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost