Izbira poklica je ena izmed življenjsko pomembnih odločitev, zato želimo pred vpisom v srednje šole to težko odločitev olajšati tako, da učencem  predstavimo različne poklice in srednje šole.

Vabimo vas, da v sredo, 23. 10. 2019,  med 17. in 18. uro obiščete »TRŽNICO POKLICEV«.

V tem času se boste lahko pogovorili s predstavniki srednjih šol in njihovimi učenci, pridobili informacije iz prve roke, prejeli informativni material in si ogledali izdelke učencev njihovih šol.

Predstavitev poklicev oz. šol bo potekala v Kulturnem domu v Hočah.

Vabimo vas, da priložnost izkoristite in tako pridobite nove informacije, ki bodo pomagale pri izbiri poklica oz. srednje šole.

Prosimo starše, da zaradi gneče svoje avtomobile parkirate pri OŠ Dušana Flisa Hoče.

Dragica Borko, šol. svet. delavka