Pozdravljeni,

Zaradi velikega povpraševanja po delavnici Zabavno in (p)olikano za mizo so se organizatorji odločili, da bodo  27.02.2020 izvedli še eno delavnico (delavnica 26.02.2020 je že zapolnjena). Starši lahko na  delavnico 27.2.2020 otroke prijavite  do petka, 14. 2. 2020.

Delavnica bo izvedena na lokaciji  VeGeC Občine Hoče – Slivnica, Rogoška cesta 60 v Rogozi. Sestavljena bo iz teorije in veliko praktičnih vaj. Namenjena je otrokom od 1. razreda naprej. Otroci bodo sami preizkušali slišano in se učili o pomenu kulturnega vedenja za mizo. Skozi igre vlog in različne zabavne naloge bo osvojeno znanje postalo njihov trajen spomin in neprecenljiva popotnica za življenje.

Delavnico bo izvajala vodja Akademije vrednot  Simona Lečnik Očko, mag. mednarodnih in diplomatskih študij.

Lep pozdrav.

Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost