V obvestilu, ki smo vam ga posredovali v petek, 29. 5. 2020, smo zapisali, da so še vedno problem  prevozi učencev v šolo, kjer še vedno veljajo stroga pravila in omejitve glede števila potnikov na prevoznih sredstvih.

Vozni red šolskih prevozov je enak kot pred razglasitvijo epidemije.

Ker se pa v sredo, 3. 6. 2020, v šolo vračajo vsi učenci, moramo na relaciji Rogoza – Hoče zjutraj dodati dodatne prevoze.

Odhod iz Rogoze:

Za učence, ki začnejo s poukom ob 7.30

– 7.10  avtobus št. 1, avtobus št. 2.

Za učence, ki začnejo s poukom ob 8.20

– 7.35 avtobus št. 2 za učence 4. in 5. razreda,

– 7.50 avtobus št. 2 za učence 6. in 7. razreda,

– 7.55 avtobus št. 1 za učence I. triletja,

– 8.05 avtobus št. 2 za učence 8. in 9. razreda.

Ministrica je prejšnji teden javno pozvala vse starše, da če je le mogoče, naj svoje otroke pripeljete v šolo z lastnim prevozom, ali naj otroci pridejo peš, s kolesom…. Tako lahko omogočimo prevoz tistim, ki druge možnosti nimajo. Tej prošnji se pridružujem tudi sam in vas ob tem prosim za strpnost in razumevanje v iskanju najboljših možnih rešitev.

Še vedno pa veljajo higienska priporočila za izvajanje prevoza šolarjev (uporaba mask…).

Lepo vas pozdravljam.

Alojz Velički, ravnatelj

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost