Spoštovani učenci, starši in učitelji!

Bližamo se koncu šolskega leta in s tem tudi zaključku naše zbiralne akcije odpadnega papirja.
V tem šolskem letu smo skupaj s podružnično šolo Reka-Pohorje zbrali 21.194 kg. Največ odpadnega papirja so zbrali učenci 4. b razreda z razredničarko Matejo Gabrijan Prešeren. Podružnična šola Reka- Pohorje je zbrala 3.080 kg.
Na zadnjem sestanku eko sklada smo se dogovorili, da se bo zbran denar po razredih porabil v namene končnega izleta. Letos tega nismo realizirali, zato se bo vsota prenesla v naslednje šolsko leto. Na avgustovskem sestanku eko sklada se bomo ponovno dogovorili, kako bomo namensko porabili sredstva, ki jih bomo zbrali od odpadnega papirja.
Čestitke vsem, ki ste pridno zbirali odpadni papir in vabimo vas, da tudi v prihodnjem šolskem letu zberemo čim več le tega in ohranimo marsikatero drevo v naravi.

Želimo vam lepe in zdrave počitnice!
Eko koordinatorji

Skupno 174 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost