Živimo v času velikih sprememb in velikega tehnološkega razvoja. Ker so se spremenila tudi naša pričakovanja po hitrejši in boljši komunikaciji, smo se na šoli odločili, da prenovimo našo spletno stran.

Potrudili smo se, da je nova spletna stran bolj pregledna in všečna ter da vsebuje podatke, ki jih predvsem uporabniki tako starši kot učenci najbolj potrebujete. Na novi sodobni spletni strani smo predstavili tudi delovanje in značilnosti naše šole ter številne zanimive informacije. Spremembe in izboljšave izgleda spletne strani se bodo po potrebi sproti vršile.

Stara spletna stran služi kot arhiv preteklih šolskih let in je dosegljiva na naslovu: os-hoce5.splet.arnes.si.

Vabimo vas k ogledu spletne strani in verjamem, da boste našli veliko zanimivega.

 

Ravnatelj: Alojz Velički                                        Šolski Računalnikar: Zoran Raičevič

 

Skupno 444 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost