V letošnjem šolskem letu smo se priključili projektu: »Trajnostna mobilnost v vrtcih In osnovnih šolah.«

V ta namen bomo izvajali aktivnost: GREMO PEŠ S KOKOŠKO ROZI!

Glavni cilj projekta je spremeniti potovalne navade otrok v šolo ter posledično zmanjšati motorni promet v okolici šole. Otroke želimo spodbuditi, da bi v šolo prihajali peš, s kolesom, z rolerji,  s skirojem … torej na trajnostni način..

Želimo si, da bi se naši otroci na poti v šolo in iz nje družili. Prihod v šolo na trajnostni način je dobra popotnica za večjo samostojnost, manj stresno delo v šoli in boljšo organiziranost ter odgovornost za delo. Zato spodbujajmo otroke k gibanju!

Dejavnosti na naši šoli bodo potekale v času EVROPSKEGA TEDNA MOBILNOSTI, to je od  21.9. do 25. 9. 2020.

min.

»Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Kohezijskega sklada.«

Skupno 586 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost