V letošnjem šolskem letu smo se priključili projektu: »Trajnostna mobilnost v vrtcih In osnovnih šolah.«

V ta namen bomo izvajali aktivnost: GREMO PEŠ S KOKOŠKO ROZI!

Glavni cilj projekta je spremeniti potovalne navade otrok v šolo ter posledično zmanjšati motorni promet v okolici šole. Otroke želimo spodbuditi, da bi v šolo prihajali peš, s kolesom, z rolerji,  s skirojem … torej na trajnostni način..

Želimo si, da bi se naši otroci na poti v šolo in iz nje družili. Prihod v šolo na trajnostni način je dobra popotnica za večjo samostojnost, manj stresno delo v šoli in boljšo organiziranost ter odgovornost za delo. Zato spodbujajmo otroke k gibanju!

Dejavnosti na naši šoli bodo potekale v času EVROPSKEGA TEDNA MOBILNOSTI, to je od  21.9. do 25. 9. 2020.

min.

»Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Kohezijskega sklada.«

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 450 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost