Obveščamo vas, da je možno zaprositi za subvencioniranje šole v naravi, ki bo potekala od 2. 11. do 4. 11. 2020 oz. od 4. 11. do 6. 11. 2020 v domu CŠOD Škorpijon – Duh na Ostrem vrhu. Vlogo za subvencionirano šolo v naravi lahko dobite na spletni strani šole (prenesi vlogo).
Za subvencionirano šolo v naravi lahko zaprosite, če imate v odločbi o otroškem dodatku Centra za socialno delo zapisano, da imate do 382,82 Eur povprečnega dohodka na družinskega člana (vključno 3. dohodkovni razred) oz. imate druge socialne težave in ne zmorete plačati stroškov šole v naravi.
K vlogi priložite fotokopijo odločbe Centra za socialno delo.
O vlogi odloča komisija po predhodno pridobljenem predlogu šolske svetovalne službe.
Vlogo z dokazili oddate najkasneje do 15. 10. 2020 razredničarki vašega otroka (oz. lahko otrok odda razredničarki).

Hoče, 6. 10. 2020 Alojz Velički, ravnatelj

Skupno 545 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost