Vse srednje šole bodo organizirale informativni dan, na katerem bodo učenci lahko dobili podrobnejša pojasnila o vpisu in izobraževanju ter druge informacije v zvezi s programi.

Informativni dan bo potekal:

• v petek, 12.februarja 2021
  • v soboto, 13. februarja 2021

V petek, 12. 2. 2021, učenci 9. razredov nimajo pouka.

Glede na epidemiološko situacijo bo v tem šolskem letu izvedba informativnih dni virtualna oziroma s spletno predstavitvijo.

Informacije v zvezi z izvedbo informativnih dni so za letošnje devetošolce oziroma učence, ki se prihodnje šolsko leto vpisujejo v srednješolske izobraževalne programe zbrane na enem mestu – na spletnih straneh Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, kjer je objavljen seznam vseh srednjih šol in dijaških domov s povezavami do njihovih spletnih strani.

Vpis v srednjo šolo | GOV.SI

Naveden seznam  vsebuje ključne informacije glede izvedbe informativnih dni na posameznih srednjih šolah oziroma dijaških domovih.

Pripravila: Dragica Borko, šol. svet. delavka