Spoštovani starši, skrbniki in učenci

V Uradnem listu Republike Slovenije št. 29/22 z dne, 4. 3. 2022 je bil objavljen Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19. Spremenjen odlok je začel veljati v soboto, 5. 3. 2022.

Na področju vzgoje in izobraževanja je spremenjeno določilo glede nošenja zaščitnih mask. Tako od jutri, 7. 3. 2022, uporaba zaščitnih mask za učence in zaposlene v šoli več NI obvezna.

Lepo vas pozdravljam in se zaradi te spremembe še posebej veselim  jutrišnjega popočitniškega nadaljevanja šolskega dela.

Hoče, 6. 3. 2022                                                     Alojz Velički, ravnatelj

Priloge: Sprememba Odloka o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19, (okrožnica MIZŠ, 5. 3. 2022)