Obvestilo o lažni novici

Spoštovani,

iz občine Hoče-Slivnica  smo bili obveščeni o lažni novici, ki je zaokrožila po naši občini in vam jo posredujemo.

Povezava:

Lepo vas pozdravljam,

Alojz Velički, ravnatelj

Humanitarna akcija zbiranja šolskih potrebščin

Spoštovani učenci in starši,

v petek smo zaključili  šolsko humanitarno akcijo zbiranja šolskih potrebščin.

Z velikim veseljem vam sporočamo, da je akcija zelo uspela. Zbrali smo veliko potrebščin: okoli 250 zvezkov, 30 peresnic, dve veliki škatli risalnih pripomočkov in pisal ter 20 dobro ohranjenih torbic. Vse potrebščine smo skrbno zložili in pripravili za namen pomoči begunskim otrokom, ki se bodo šolali pri nas in vsem drugim otrokom, potrebnih pomoči.

Zahvala tudi Kopiji novi, ki je pripravila paket potrebščin in nam jih tudi dostavila. Naši akciji se je pridružila tudi Podružnična šola Reka Pohorje.

Iskreno in iz srca se vam še enkrat zahvaljujemo za vašo velikodušno pomoč in odzivnost.

RK koordinatorica
                                                                                 Maja Petrović Kos