INFORMACIJE ZA LETOVANJA

ZPM (POREČ IN POHORJE)

Prosimo, da vse postopke, povezane s prijavljanjem, opravite po e-pošti letovanja@zpm-mb.si (dokumenti morajo biti ustrezne kvalitete, ne upoštevajo se fotografirani dokumenti) ali po navadni pošti: ZPM Maribor, Razlagova ulica 16, 2000 Maribor.

Zaradi velikega povpraševanja in hitre zapolnitve izmen vas prosimo, da prijavnic ne prinašate v šolo, ampak jo čimprej pošljite na naveden elektronski naslov.

ZPM nas je obvestila, da sta 2. in 3. izmena že zasedeni.

Tisti, ki ste upravičeni do subvencioniranega letovanja (sredstva občine Hoče-Slivnica), prosimo, da pošljete poleg prijavnice še skenirano (po e-mailu) oz. kopirano (po pošti) veljavno odločbo o otroškem dodatku.

Če boste od otrokovega zdravnika prejeli potrjen predlog/mnenje za ZDRAVSTVENO LETOVANJE (moder ali zelen obrazec), vas pozivamo, da ga takoj pošljete po pošti na ZPM Maribor. V nasprotnem primeru ga pri prijavi na letovanje in obračunu ne morejo upoštevati.

Prijave zbirajo do zapolnitve prostih mest v posamezni izmeniSubvencioniranje je možno do porabe namenskih sredstev po občinah in do porabe odobrenih zdravstvenih predlogov.

Vse ostale informacije lahko najdete na spletni strani ZPM, ali pokličete Dragico Borko 616 5584.

RK MARIBOR

Starše in otroke obveščamo, da tudi RK Maribor zbira prijave za letovanje otrok v Punat.

Sofinanciranje letovanja s strani ZZZS (zdravstveno letovanje) je mogoče le, če osebni zdravnik otroka napoti na zdravstveno letovanje (posvetujte se z osebnim zdravnikom otroka).

Tudi letos bo občina Hoče-Slivnica omogočila subvencionirano letovanje otrok iz socialno ogroženih družin. Rdeči križ Maribor vabi vse zainteresirane k oddaji prijavnice na letovanje.

Prijavnico  natisnete in v celoti izpolnite s potrebnimi podatki. Nato prijavnico skenirajte in  jo v pdf. formatu posredujte na elektronski naslov letovanje@rkmb-drustvo.si. Prijavnice zaradi epidemioloških razmer sprejemajo zgolj preko elektronske in navadne pošte.

Zaradi možnosti hitre zapolnitve izmen vas prosimo, da prijavnic ne prinašate v šolo ampak jo pošljite na naveden elektronski naslov.

Vse ostale informacije o prijavi najdete na spletni strani RK Maribor http://punat.si/Prijava ali pokličete šolsko svetovalno delavko Dragico Borko 616 5584.

Pripravila Dragica Borko, šol. svet delavka