Spoštovani!

V okviru dogodkov ob 70-letnici Svetovalnega centra vam pošiljamo vabilo na predavanje za starše otrok v predšolskem obdobju in ob vstopu v šolo (priponka), ki bo v ponedeljek, 17.10.2022 ob 17.30 v Svetovalnem centru Maribor (Lavričeva 5, Maribor, soba 6). 

Predavanje “Z GLASOVI IN BESEDAMI na poti do začetnega branja in pisanja” je namenjeno staršem otrok v predšolskem obdobju in ob vstopu v šolo, saj se takrat pri otrocih najintenzivneje razvija glasovno zavedanje. Spoznali bomo, kako prepoznavanje rim, igre z izštevankami, besedami, zlogi in glasovi vplivajo na razvoj branja in pisanja v kasnejšem šolskem obdobju ter kako lahko doma z otrokom na igriv način razvijamo spretnosti glasovnega zavedanja.

Predhodna prijava ni potrebna.

Vljudno vabljeni!

Lepo vas pozdravljamo,

Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Maribor

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost