Mestna občina Maribor organizira Karierni sejem, ki bo potekal 15. in 17. 11. 2022 v Dvorani Lukna v Mariboru.

Po dveh letih izvedbe kariernega sejma v virtualni obliki bo letos karierni sejem ponovno mogoče obiskati v živo. Karierni sejem bo potekal 2 dneva, in sicer za osnovnošolce v torek, 15. novembra, od 8. do 18. ure, za srednješolce pa v četrtek, 17. novembra, od 8. do 18. ure, v Športni dvorani Ljudski vrt »Lukna«, Mladinska ulica 26 v Mariboru.

Karierni sejem je namenjen učencem višjih razredov oz. letnikov, staršem, svetovalnim in drugim strokovnim delavcem s področja karierne orientacije mladih. Z izvedbo Kariernega sejma želijo mladim na enem mestu predstaviti možnosti, ki jih imajo ob nadaljevanju svoje izobraževalne ali poklicne poti ter prispevati k preprečevanju neskladja med ponudbo in povpraševanjem na lokalnem trgu dela, kot tudi pomagati pri izvajanju programov karierne orientacije v osnovnih in srednjih šolah. Posebna pozornost bo namenjamo deficitarnim poklicem v Mariboru in tudi širši regiji. 

Več informacij najdete na povezavi

https://maribor.si/maribor_novice/karirerni-sejem-2022-bo-potekal-15-in-17-novembra-v-dvorani-lukna/

Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost