SPOŠTOVANI STARŠI!

Pogosto se srečujemo z vprašanjem, kako vzgajati otroke, da bodo znali varno, odgovorno in koristno uporabljati internet in mobilne naprave.

Zato vas vabimo na predavanje, KI BO V ČETRTEK, 12. 1. 2023, ob 17. uri, v športni dvorani OŠ Dušana Flisa na temo PASTI INTERNETA.

Za pomoč in izvedbo predavanja na to temo smo se povezali s SAVE.SI (točko osveščanja o varni rabi interneta in mobilnih naprav), ki za starše, otroke in strokovne delavce pripravlja informativna predavanja o varni in odgovorni rabi tehnologije.

Predavanje za starše in strokovne delavce šole bo v četrtek, 12. 1. 2023 pri nas izvedel  strokovnjak  dr. Benjamin Lesjak, praktik z večletnimi izkušnjami na tem področju.

Vabimo vas, da se predavanja udeležite, saj je v današnjem času zelo pomembno, kako otroke naučiti varno in odgovorno uporabljati tehnologije, da bi od nje imeli čim več koristi, zabave ter čim manj nevšečnosti.

Predavanje bo trajalo 60 minut.

Pripravila: Dragica Borko, šol. svet. delavka

Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost