Spoštovani starši oz. skrbniki in učenci!

Mesec april je mesec knjige. V knjižnici v tem času potekajo različne bralno spodbujevalne akcije in dejavnosti. Poleg ostalih, ki že potekajo ali so bile že izvedene, bomo v naši šolski knjižnici v prihodnjem tednu pripravili še dejavnost

 KNJIŽNA MENJALNICA

v smislu PODARIM – DOBIM.

To pomeni, da lahko v šolo prinesete svojo knjigo, ki ste jo že prebrali, že prerasli in ne veste več, kaj bi z njo počeli  … bi jo pa z veseljem prebirali drugi učenci. To knjigo boste potem zamenjali za drugo, ki bo zanimiva za vas.


PRINESI KNJIGO IN JO ZAMENJAJ!

 OD 24. 4. – 26. 4. 2023

Knjižna menjalnica bo potekala v šolski knjižnici centralne šole,

vsak dan od 7.30 do 8.15 ter od 12.00 do 14.00.

Zamenjava knjig poteka po načelu »kolikor knjig prineseš, toliko jih odneseš«.  

Omejitev: slikanica za slikanico, poučna knjiga za poučno knjigo, leposlovne knjige v oddelku P (pionirska), M (mladinska) za leposlovne knjige v oddelku P, M

PRINESEŠ KNJIGO, KI JE PRIMERNA ZA UČENCE

 IN USTREZNO OHRANJENA!!! 

 VABLJENI VSI!

Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost