Otroška domišljija spodbuja njihovo ustvarjalnost ter pomaga, da se otroci razvijejo v kritično razmišljujoče odrasle, ki hitro najdejo rešitve. Vživljanje v različne vloge jim omogoča pogled v drugačne svetove ter ogromno domiselnosti.

Pri izbirnem predmetu literarni klub se pri učencih spodbujajo predvsem kreativnost, sodelovanje in iznajdljivost. Učencem so še posebej zanimivi natečaji, kjer lahko z domišljijo preidejo in zaplujejo v neznane in znane svetove. S sodelovanjem na literarnem natečaju Gradovi kralja Matjaža v organizaciji Občine Črna na Koroškem se je izdelek učencev iz 7. c razreda, Mika Dacingerja in Lana Breznerja, uvrstil med odlično ocenjene, zaradi česar sta dobila kar nekaj praktičnih nagrad.

Zgledujmo se po otrocih in si dovolimo, da nas vodijo krila domišljije …

Za dosežek iskreno čestitamo in se že veselimo nadaljnjega sodelovanja. 😊

Danijela Pećanac, mentorica

 

Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost