V soboto 11.5.2024 je v OŠ Pivka potekalo 46. državno tekmovanje v znanju mladih čebelarjev. Učenci naše šole so se ponovno imenitno izkazali, tako na razredni stopnji kot na predmetni stopnji.

Pod mentorstvom Maje Skerlovnik so na razredni stopnji, nižja stopnja, prejeli srebrno priznanje učenci iz 4. B Jan Repina in Lana Haložan ter bronasto priznanje Hana Nipič in Ana Mom, prav tako iz 4. B

Na predmetni stopnji pod mentorstvom Silvije Tkalec pa sta srebrno priznanje prejela Mia Ertl in Julijan Majer iz 6. c, bronasto priznanje Mia Klep in Tibor Cilenšek iz 6. c  Na  srednji stopnji zahtevnosti, to je zadnja triada OŠ, pa sta odlično zlato priznanje prejela Eva Križnik iz 9. c ter Matic Štesl  iz 7. C

Zlata priznanja je učencem podelil predsednik Čebelarske zveze Slovenije in  hkrati predsednik Evropske čebelarske zveze, gospod Boštjan Noč.

Zagotovo nam bo sobotno tekmovanje ostalo v posebnem spominu, saj je vsak tekmovalec, ne glede na uspeh, ki ga je dosegel, prejel v dar sadiko lipe.

Iskrene čestitke.

Mentorici Maja Skerlovnik in Silvija Tkalec

Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost