V torek 28. 5. 2024,  je na naši šoli potekal področni finalni  turnir v mali odbojki za mlajše učenke. Turnirja so se udeležile naslednje šole: OŠ Miklavž, OŠ Kamnica, OŠ F. R. Stane in OŠ Dušana Flisa.

Naše učenke so premagale vse gostujoče ekipe s prepričljivim rezultatom 2:0 in osvojile 1. mesto in s tem postale področne prvakinje. Na tej stopnji se je tekmovanje zaključilo.

Končni vrstni red je bil:

  1. OŠ Dušana Flisa
  2. OŠ Miklavž
  3. OŠ Kamnica
  4. OŠ F. R. Stane

Čestitamo naslednjim učenkam za odlično igro in 1. mesto: Neja Zupan (k), Mina Košar, Gaja Babić, Janja Kovačič, Teja Kovač, Pia Kovač, Ajda Kolar, Iza Krajnc, Urša Potrč, Mila Fekonja, Alina Merc in Eva Rinc.

 

 

Mentorica:
Loredana V. Cristea

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost