London 2020

AKTUALNE INFORMACIJE

Spoštovani!

V priponki se nahajajo zadnje informacije v zvezi s povračilom stroškov naše, žal, neizvedene ekskurzije v London.

PRIPONKA: Neveljaven ID prenosa

Danijela M. Vukmanič

Učenci 8. in 9. razredov bodo odpotovali na jezikovno ekskurzijo v času od 7. 3. – 9. 3. 2020. Prijavljenih je 80 učencev.

Glede na to, da imajo otroci v Londonu praktično vse že vključno v ceno, svetujemo žepnino v višini 40 – 50 GBP. Ta je namenjena za kritje stroškov kakšnega sendviča in pijače opoldan (zajtrki in večerje s pijačo so že vključeni v ceni programa), kakšnih spominkov, priboljškov …

Rezervacija letalskih vozovnic je urejena tako, da potujemo skupaj v istem terminu, v Londonu se bomo seveda delili na 2 skupini.

Časovnica poleta iz Benetk je v nadaljevanju:

ODHOD

Venice Marco Polo do London Gatwick (North Terminal): 7. marec 2020 ob 10:45.

V London prispemo: 7. marec 2020 ob 12:05.

POVRATEK

London Gatwick (North Terminal) do Venice Marco Polo: 9. marec 2020 ob 20:30

V Benetke prispemo: 9. marec 2020 ob 23:35.

Predviden prihod v Hoče je  v torek, 10. 3., okoli 4. ure zjutraj.

V ceni programa je vključen 1 kos ročne prtljage, 56 x 45 x 25 cm, teža ni pomembna. V kolikor bi kdo želel večji kovček, je potrebno doplačilo od 70 EUR dalje.

Potni list je obvezen, prav tako mobitel z urejenim računom, ki zmore klice znotraj Anglije, v in iz Velike Britanije.

V priponkah so pomembni dokumenti, ki jih potrebujete pred odhodom.

Priponka program ekskurzije: Neveljaven ID prenosa

IZJAVA: Neveljaven ID prenosa