OBVESTILO ZA UČENCE IN STARŠE UČENCEV, KI SE V ŠOLO VOZIJO Z AVTOBUSOM IZ ROGOZE

Zaradi prevelikega števila učencev, ki se ob 7.55 vozijo iz Rogoze v Hoče, je dodan dodatni avtobus, in sicer ob 7.35.

Učenci, ki začenjate s poukom ob 7.30, se v šolo pripeljete  z avtobusom ob 7.10.

Učenci, ki začenjate s poukom ob 8.20, se lahko v šolo pripeljete z avtobusom ob 7.35 ali ob 7.55.

Zaradi enakomerne porazdelitve med obe vožnji smo poiskali rešitev in predlagamo:

da učenci 6. in 7. razreda, ki s poukom začnete ob 8.20, decembra, februarja, aprila in junija koristite prevoz ob 7.35;

da učenci 8. in 9. razreda, ki s poukom začnete ob 8.20, januarja, marca in maja koristite prevoz ob 7.35.

Učenci, ki se boste v šolo pripeljali z avtobusom ob 7.35, boste na pouk počakali v jedilnici šole, kjer bo prisoten dežurni učitelj. Ureditev velja od ponedeljka, 2.12.2019.

Zahvaljujem se vam za razumevanje.

Z željo, da boste dosledno upoštevali predlagan razpored in omogočili vsem varen in udoben prevoz v šolo vas lepo pozdravljam.

Hoče, 28. 11. 2019                               Alojz Velički, ravnatejl