Spoštovani učenci, starši in skrbniki,

Od 9. novembra 2020 se izvaja pouk na daljavo za vse učence. Vlada RS je zaradi epidemioloških razmer  sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov na področju vzgoje in izobraževanja. Tako se bo izobraževanje na daljavo za vse učence nadaljevalo tudi od 16. 11. 2020 dalje.

Z učitelji smo se dobro pripravili na pouk na daljavo. Sedaj imamo več izkušenj, kot smo jih imeli spomladi, čeprav vemo, da nič ne more zamenjati pouka v živo. S skupnimi močmi bomo uspešni. Najpomembneje pa je, da ostanemo zdravi.

Želim vam veliko dobre volje in elana za delo na daljavo.

Lepo vas pozdravljam in želim vse dobro.

Hoče, 13. 11. 2020                                                                    Alojz Velički, ravnatelj

Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost