Spoštovani starši, skrbniki in učenci

 

Na podlagi 2. točke prvega odstavka 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 se za VSE učenke in učence 7., 8. in 9. razreda od ponedeljka, 17. 1. 2022, do vključno srede, 19. 1. 2022, zaradi trenutnih epidemioloških razmer na šoli izvaja izobraževanje na daljavo.

Izobraževanje na daljavo bo potekalo 3 delovne dni. Vsa dodatna obvestila bodo staršem posredovana po običajnih komunikacijskih poteh.

Pouk za učence 6. razreda in  razredne stopnje bo te tri dni potekal v šoli – izjema so oddelki, kjer je prišlo do visoko rizičnih tesnih stikov (2. b). Učenci 5. a in 5. c oddelka gredo v ponedeljek, 17. 1. 2022, v šolo v naravi, kot je bilo predvideno.

 

Lepo vas pozdravljam in želim, da ostanete zdravi,

 

Hoče, 16. 1. 2022                                                     Alojz Velički, ravnatelj

Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost