ŠOLA V NARAVI – MOŽNOSTI SUBVENCIONIRANJA
(za učence 6. razredov v šol. letu 2021/22)

Obveščamo vas, da je možno zaprositi za subvencioniranje šole v naravi, ki bo potekala od 21.2. do 25. 2. 2022 v domu CŠOD Radenci. Vlogo za subvencionirano šolo v naravi lahko dobite pri šolski svetovalni delavki Dragici Borko (tel. št. 02 616 558 4) ali je prenesete tukaj.

Za subvencionirano šolo v naravi lahko zaprosite, če imate v odločbi o otroškem dodatku Centra za socialno delo zapisano, da imate do 382,82 Eur povprečnega dohodka na družinskega člana (vključno 3. dohodkovni razred) oz. imate druge socialne težave in ne zmorete plačati stroškov šole v naravi.

K vlogi priložite fotokopijo odločbe Centra za socialno delo.

O vlogi odloča komisija po predhodno pridobljenem predlogu šolske svetovalne službe.

Vloge z dokazili oddate najkasneje do 25. 1. 2022  šolski svetovalni delavki Dragici Borko.

 

Hoče, 17. 1. 2022                                        Alojz Velički, ravnatelj

Skupno 157 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost