Spoštovani starši, dragi učenci,

čas je, da pričnemo z načrtovanjem obveznih izbirnih predmetov, neobveznih izbirnih predmetov in nadstandardnega programa za šolsko leto 2022/23.

V spodnjih povezavah vam posredujemo predstavitve posameznih predmetov:

obvezni izbirni predmeti za učence letošnjega 6., 7. in 8. razreda,

neobvezni izbirni predmet – nemščina za učence letošnjega 3., 4. in 5. razreda,

neobvezni izbirni predmet – francoščina za učence letošnjega 6., 7. in 8. razreda,

nadstandardni program – nemščina za učence letošnjega 2. razreda,

nadstandardni program – računalništvo za učence letošnjega 3., 4. in 5. razreda.

Prosim vas, da z otrokom predstavitve pregledate.

Če boste imeli kakršnokoli vprašanje o vsebini ponujenih predmetov, kontaktirajte po e-pošti učitelje izvajalce. Če pa boste imeli vprašanje o organizaciji teh predmetov, napišite sporočilo na e-pošto darja.vantur@os-hoce.si.

Učenci letošnjega 2.  razreda si za naslednje šolsko leto lahko izberejo nemščino (nadstandardni program).

Učenci letošnjega 3., 4. in 5. razreda si za naslednje šolsko leto lahko izberejo nemščino (neobvezni izbirni predmet).

Učenci letošnjega 3., 4. in 5. razreda si za naslednje šolsko leto lahko izberejo računalništvo (nadstandardni program).

Učenci letošnjega 6., 7. in 8. razreda si za naslednje šolsko leto morajo izbrati obvezni izbirni predmet (morajo 2 uri, lahko 3 ure), lahko pa si izberejo tudi francoščino (neobvezni izbirni predmet).

V času od 15. do 21. aprila 2022 bomo zbirali prijave. Pred pričetkom zbiranja prijav vam bomo pravočasno  posredovali natančna navodila.

Lepo vas pozdravljamo,

Alojz Velički, ravnatelj