V tem članku smo se odločili izpostaviti izjemne posameznike, ki se dobro zavedajo, da pot do uspeha ni preprosta. To so uporniki, ki so sanjali, sprejeli izziv in nato so s  svojo vztrajnostjo in znanjem premaknili meje.

»Če zares veliko delate in ste odločni v svoji želji, da uspete, vam bo tudi uspelo. To je dejstvo. Res pa je, da pot do uspeha ni preprosta.«

                                                                                              (Isabel dos Santos)

 

  1. NAGRADO za srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz Razvedrilne matematike prejme:
    • Matic Štesl, 6. c.
  1. NAGRADO za srebrno priznanje na državnem tekmovanju v znanju matematike za  Vegovo priznanje prejmeta:
  • Matija Bratuša, 7. b
  • Matic Štesl, 6. c.
  1. NAGRADO za srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz znanja angleščine prejme:
  • Mina Košar, 6. a
  1. POHVALO za bronasto priznanje na državnem tekmovanju iz znanja angleščine prejmejo
  • Agata Glavan Čander, 7. b
  • Nika Vukajlović, 7. b
  • Eva Rebernak, 7. b
  • Zoja Ozmec, 7. b
  • Anej Smole, 7. c.
  1. NAGRADO za srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz znanja nemščine prejme:
  • Zarja Novak, 8. b.
  1. NAGRADO za srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz logike

    prejme:

  • Lilit Glavan Čander, 9. a.
  1. POHVALO za 1. mesto na področnem finalnem turnirju v mali odbojki prejmejo:
    • Alisa Koren, 7. a
    • Gaja Babič, 6. c
    • Nina Merkuš, 6. b
    • Maja Merkuš, 6. b
    • Zala Fekonja, 6. a
    • Ajda Hiti, 7. a
    • Lia Polak Korošec, 6. c
    • Leni Lah, 7. a
    • Una Mladenović, 7. b
    • Janja Kovačič, 6. a
    • Mina Košar, 6. a
    • Ana Koželj, 7. b
    • Kiara Merzel, 7. a
    • Anastasija Stamenkovič. 7. a
  1. NAGRADO za srebrno priznanje na državnem tekmovanju v znanju mladih čebelarjev prejmejo:
  • Mia Ertl, 5. c
  • Julijan Majer, 5. c
  • Eva Križnik, 8. c.
  1. NAGRADO za izjemne dosežke na državnem tekmovanju iz atletike prejmejo:
  • Lukas Dovnik, 8. c (Prvo mesto v teku na 1000m.)
  • Vid Černec, 9. d (Prvo mesto v teku na 300m; postal je še najuspešnejši šolski atlet.)
  • Luka Ivančič, 9. c
  • Žan Branovič, 9. b.

Vsi fantje so osvojili 1. mesto v štafeti 4 x 100m.

  1. NAGRADO za 2. mesto na državnem prvenstvu šolskih cheerleading in performance cheer skupin prejmejo:
  • Eva Gajser, 2. b
  • Brina Himerlajh, 2. b
  • Julija Klemenak, 2. b
  • Kristina Savić, 2. b
  • Ela Semelbauer Šoba, 2. b
  • Neža Ema Vodušek, 2. b
  • Gaja Antalašič, 3. a
  • Julia Bajec, 3. a
  • Lana Lončarič, 4. a
  • Petra Malajner, 4. a
  • Neja Vukajlovič, 4. a
  • Špela Lačen, 4. b
  • Lara Masten, 4. b
  • Zala Mileta, 4. b
  • Ana Štekar, 4. b
  • Ana Visočnik Kalazič, 4. b
  • Anina Dobrić, 5. b
  • Ela Dvoršak, 5. b
  • Urša Potrč, 5. b
  • Julia Rebernak, 5. c.
  1. NAGRADO za izjemne dosežke na državnem tekmovanju Znam več z Lili in Binetom prejmejo:
  • Eli Pleger, 1. c za osvojeno zlato priznanje in nagrado za največje število osvojenih točk.
  • Anej Zimet, 3. a za osvojeno srebrno priznanje in nagrado za 3. največje število točk.
  1. POHVALO za bronasto priznanje na državnem tekmovanju Znam več z Lili in Binetom prejmeta:
  • Dominik Kerhe, 1. c
  • Ota Glavinič, 3. a.
  1. NAGRADO za izjemne rezultate na šolskem državnem prvenstvu v judu prejmejo:
  • Lara Dogša, 9. c: 1. mesto
  • Jani Černe, 8. c: 1. mesto
  • Živa Soršak, 9. c: 2. mesto.
  1. POHVALO za skupno 1. mesto dosežkov fantov in deklet na državnem prvenstvu  v judu prejmejo:
  • Lara Dogša, 9. c
  • Živa Soršak, 9. c
  • Jani Černe, 8. c
  • Miha Muhič, 8. c
  • Eva Križnik, 8. c
  • Neža Gomaz, 9. c
  • Neo Safin, 8. c.
  1. POHVALO za uvrstitev na polfinalni turnir iz odbojke za starejše deklice ter za športno prizadevnost prejmejo:
  • Ana Šalamon, 9. a
  • Maša Divjak, 9. a
  • Maša Zupan, 9. a
  • Maja Šibila, 9. a
  • Nika Žnider, 9. a
  • Gala Lah, 9. b
  • Danijela Jurič, 9. b
  • Lana Brljak, 8. a
  • Maja Vočanec, 8. a
  • Maruša Hajdinjak, 8. a
  • Liza Fekonja, 8. a
  • Iza Sinkovič, 8. c.
  1. NAGRADO za izjemne dosežke v ŠAHU prejme Lina Javornik, 8. b
  • 2. mesto posamično DP v standardnem šahu D16,
  • 2. mesto posamično DP v pospešenem šahu D16,
  • 2. mesto ekipno DP v pospešenem šahu U16,
  • 1. mesto ekipno člansko DP ženske v hitropoteznem šahu,
  • 2. mesto ekipno člansko DP ženske v pospešenem šahu,
  • 1. mesto ekipno DP U20 v hitropoteznem šahu,
  • 1. mesto ekipno Mariborska liga,
  • 4. mesto posamično DP mladink U16 v pospešenem šahu,
  • 4. mesto posamično DP mladink U20 v hitropoteznem šahu,
  • Zelo uspešno pa je igrala tudi na svetovnem mladinskem prvenstvu U16 v Romuniji.
  1. NAGRADO za srebrno priznanje na državnem tekmovanju Vesele šole

     prejme:

  • Zoja Ozmec, 7. b.
  1. NAGRADO za zlato priznanje za avtorsko skladbo na državnem  tekmovanju »Slovenska glasbena  olimpijada« prejme:
  • Vito Bejat Krajnc, 9. c.
  1. NAGRADO za 1. mesto na državnem tekmovanju za OŠ in SŠ v krosu –

       tek na 1500 m prejme:

  • Lukas Dovnik, 8. c.
  1. NAGRADO za izjemne dosežke v lokostrelstvu prejme:
  • Tinkara Hojnik, 8. b.

      Tinkara je na državnem tekmovanju med 203 tekmovalci osvojila 5. mesto v kategoriji ukrivljenega loka.

 

  1. NAGRADO za zlato priznanje za raziskovalno nalogo na 23. regijskem srečanju mladih raziskovalcev osnovnošolcev in srednješolcev  Zgornjega Podravja ter za osvojeno zlato priznanje za raziskovalno nalogo na 57. srečanju mladih raziskovalcev Slovenije 2023 prejme :
  • Živa Soršak, 9. c
  1. NAGRADO za izjemne dosežke na tekmovanju Brainobrainfest prejmejo:
  • Ota Glavinič iz 3. a za osvojeno najvišje priznanje »Champion«
  • Tinkara Maslo iz 4. b za osvojeno zlato medaljo
  • Vito Cvetko iz 4. a za osvojeno srebrno medaljo
  • Alja Vešnar Kostanjevec iz 4. a za osvojeno srebrno medaljo.
  1. NAGRADO za devetletno petje v pevskih zborih prejmejo:
  • Maša Zupan, 9. a
  • Eli Košec, 9. b
  • Danijela Jurič, 9. b
  • Pia Hriberšek, 9. b.
  1. NAGRADO za popestritev šolskih prireditev, za samostojni glasbeni nastop ter za prispevek k ugledu šole prejmejo člani glasbene skupine The Violets:
  • Bor Trpin, 8. c
  • Maj Draganič, 8. a
  • Alina Tajhman, 8. b
  • Lucija Romih, 9. a.
  1. NAGRADO za 8. mesto v finalu državnega tekmovanja v streljanju z zračnim orožjem prejme:
  • Agata Glavan Čander, 7. b.
  1. POHVALO za 16. mesto v finalu državnega tekmovanja v streljanju z zračnim orožjem prejmeta:
  • Nika Premuš, 6. c
  • Matija Bratuša, 7. b.
  1. NAGRADO za srebrno priznanje na mednarodnem likovnem natečaju »Kraj sprememb« prejme.
  • Val Malašić, 5. c.
  1. NAGRADO za srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz slovenskega jezika prejeme:
  • Ana Šalamon, 9. a.
  1. NAGRADO za opravljeno bralno značko vseh devet let in za pridobljen naziv »Zlati bralec/ka« prejmejo:
  • Lea Bencak, 9. a
  • Tjan Crnčec, 9. a
  • Lilit Glavan Čander, 9. a
  • Lina Podpečan, 9. a
  • Ana Šalamon, 9. a
  • Maja Šibila, 9. a
  • Maša Zupan, 9. a
  • Špela Golenač, 9. b
  • Nina Korošec, 9. b
  • Eli Košec, 9. b
  • Gala Lah, 9. b
  • Nika Štesl, 9. b
  • Vito Bejat Krajnc, 9. c
  • Marija Gomaz, 9. c
  • Val Lorbek, 9. c
  • Živa Mlakar, 9. c
  • Živa Soršak, 9. c
  • Laura Dubravica, 9. d
  • Neža Gomaz, 9. d
  • Anže Jurša Hauptman, 9. d
  • Nuša Pančur, 9. d
  • Una Ukaj, 9. d
  • Ela Vohar, 9. d
  1. POHVALO za uvrstitev na četrtfinalno tekmovanje iz namiznega tenisa prejme:
  • Eva Rebernak, 7. b
  1. NAGRADO za zlato priznanje na državnem tekmovanju Logična pošast prejme:
  • Manca Glavinič, 4. a.
  1. NAGRADO za srebrno priznanje na državnem tekmovanju Logična pošast prejme:
  • Ota Glavinič, 3. a.
  1. NAGRADO za 2. mesto na državnem tekmovanju v lego konstruktorstvu prejme.
  • Liam Rakovič, 4. c

Nazivi:

  • Naj kulturnik leta: Vito B. Krajnc, 9. c
  • Kulturnice / kulturniki leta:
    • Eva Rebernak, 7. b
    • Zoja Ozmec, 7. b
    • Maj Draganič, 8. a
  • Naj športniki leta:
    • Lara Dogša, 9. c
    • Vid Černec, 9. d
    • Lukas Dovnik, 8. c
  • Športniki/športnice leta:
    • Jaša Mihajlović, 9.a
    • Maša Zupan, 9. a
    • b Žan Branovič, 9. b
    • Gala Lah, 9. b
    • Luka Ivančič, 9. c
    • Živa Soršak, 9. c
    • Anže Jurša Hauptman, 9. d
    • Ela Vohar, 9. d
    • Jani Černe, 8. c
    • Tinkara Hojnik, 8. b
    • Agata Glavan Čander, 7. b

 

Skupno 493 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost