V četrtek 24.3. ter v petek 25.3, sta na naši šoli potekala kar dva finalna turnirja, za področnega prvaka v odbojki za starejše učence in učenke.

V četrtek, smo gostili naslednje šole:

1. OŠ B. Polančič,
  2. OŠ B. Ilicha ter
  3. OŠ Kamnica.

Naši učenci so izgubili tekmo proti OŠ B. Ilicha ter premagali učence iz Kamnice, kar je bilo žal premalo za uvrstitev v ¼ finale državnega šolskega prvenstva.

Vseeno, lahko čestitamo za lepo igro in borbenost naslednjim učencem: Vid Ornik, Maj Podjaveršek, Matic Visočnik, Jaka Žunko, Luka Ivančič, Nikola Gušić, Bjorn Lauch, Izidor Krečič, Gal Podgornik, Tai Žnuderl in Val Lorbek.

Zahvale gredo tudi Nejcu Glodež, Tomažu Nipič, Anžetu J. Hauptman in Vidu Černec za pomoč pri izvedbi turnirja.

——————————-

Naslednji dan, v petek, pa smo gostili naslednje šole: OŠ Slivnica, OŠ Tabor I in OŠ F. Prešeren.

Naše učenke so nasprotnike premagale v obeh tekmah z 2:0, ter si s tem priigrale uvrstitev v 1/4 finale državnega šolskega prvenstva, ki se bo odvilo v aprilu.

Čestitamo naslednjim učenkam za 1. mesto in zelo dobro igro: Lana Košar, Nina Kranjc, Ana Šalamon, Maša Divjak, Maša Zupan, Nika Žnider, Danijela Jurič, Liza Fekonja, Maruša Hajdinjak, Lana Brljak in Gala Lah.

Zahvaljujemo se seveda tudi pomočnikom na turnirju: Anja Fras, Bjorn Lauch, Nini Korošec ter Pii Ritonija.

Lep športni pozdrav,

mentor ekipe: