Pisalo se je leto 2019 v Hočah, ko smo se uvrstiti z starejšimi učenci na šolski finalni turnir. Takrat smo osvojili 3. mesto. Kaj pa nam pripravljajo tokrat starejše učenke? Morda boljši rezultat, ali celo naslov? Bomo videli še v tem mesecu.

V četrtek 5.05.2022, je na OŠ Ljubno ob Savinji potekal polfinalni turnir v odbojki za starejše učenke. Zraven domačink so se v polfinale uvrstile še, OŠ D. Flisa, ter OŠ M. Sobota III. 

Naše učenke so prvo tekmo igrale proti ekipi iz OŠ M. Sobota in jih premagale z 2:0.

Naša dekleta so začela drugo tekmo nekoliko v krču zaradi burne podpore domačih navijačev, a niso potrebovale dolgo, da so vzele vajeti v svoje roke, ter do konca tekme niso več dovolile domačinkam, da bi ogrozile našo želeno zmago, ki nas je vodila do finalnega turnirja.

Čestitamo naslednjim učenkam za trud in odlično igro:

Lana Košar, Nina Kranjc, Maša Zupan, Nika Žnider, Ana Šalamon, Lana Brljak, Maša Divjak, Gala Lah, Laura Dubravica, Danijela Jurič in Zala Lubanjšek.

 

Lep športni pozdrav,

vodja ekipe: uč. šp. Loredana Cristea

Skupno 323 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost