Spoštovani učenci in starši.

 

V soboto, 15. 4. 2023, bomo imeli delovno soboto – Eko dan (nadomeščamo 23. 12. 2022). Ta dan ne bo jutranjega varstva, podaljšanega bivanja in kosila.

Tema Eko dneva je TEKSTIL – NE ZAVRZI OBLEK, OHRANI PLANET! V prvem delu dneva bodo potekale različne delavnice po razredih. Po malici se bomo odpravili na čistilno akcijo v sodelovanju z Občino Hoče – Slivnica, ki nam je v ta namen nabavila zaščitne rokavice in vreče za odpadke. Prosimo, da so učenci oblečeni vremenu primerno, saj bomo čistilno akcijo izvedli v vsakem vremenu.

Po čistilni akciji sledi krajši ogled razstave izdelkov v avlah naše šole. Eko dan se bo zaključil ob 12.30.

PRILAGOJEN VOZNI RED ŠOLSKIH PREVOZOV

Lep eko pozdrav!

Eko koordinatorici Nataša Nikolić in Maja Petrović Kos

Skupno 233 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost